KONST / Litografier / Färglitografi 13253072
nr 1325 3072
Jan Zielecki
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/275. Motivet: 57x42cm
Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:36:40
11/5 00:02:21